اخبار

ویژگی­ها و نکات مهم درباره‌ی آزمون 8 خرداد 1388

در اين تاريخ فقط گروه‌هاي پيش‌دانشگاهي و هنر و زبان آزمون دارند.

1) مطابق روال سال‌هاي گذشته سه آزمون پاياني گروه پيش‌دانشگاهي كه اولين آن‌ها در تاريخ 8 خرداد برگزار مي‌شود از نظر شرايط مشابه كنكور سراسري خواهد بود.

2) توجه داشته باشيد كه به دليل برگزاري انتخابات رياست جمهوري در تاريخ 22 خردادماه اين سه آزمون در تاريخ‌هاي 8، 15و 29 خرداد برگزار مي‌شود و از آن‌جا كه دفترچه‌ي برنامه‌ي راهبردي گروه هنر قبل از اعلام زمان دقيق برگزاري انتخابات چاپ شده است، مي‌بايد تاريخ‌هاي مندرج در آن اصلاح گردد.

3) آزمون گروه‌هاي رياضي، تجربي و انساني صبح و آزمون گروه‌هاي هنر و زبان عصر برگزار مي‌شود. تا از نظر زمان برگزاري مطابقت با كنكور سراسري رعايت شده باشد.

4) در هر يك از آزمون‌هاي پاياني در هر گروه سؤالات يكي از درس‌هاي عمومي و يكي از درس‌هاي اختصاصي بدون اعلام قبلي دشوارتر طراحي شده است تا دانش‌آموزان براي چنين شرايطي تمرين كافي داشته باشند.

5) با توجه به اين كه براي مشابهت با كنكور سراسري لازم است سؤال‌هاي اختصاصي از 101 آغاز شود در اين سه آزمون براي پاسخ‌گويي به سؤالات عمومي و اختصاصي از يك پاسخ‌برگ واحد استفاده مي‌شود. (با اين وجود توجه داشته باشيد كه كنكور سراسري به صورت دو پاسخ‌برگ برگزار مي‌شود.)

6) شيوه‌ي به كارگيري تكنيك زمان‌هاي نقصاني را به دانش‌آموزان آموزش دهيد. البته در دفترچه‌هاي 8 و 15 خرداد زمان‌هاي كليدي روي صفحات دفترچه چاپ شده است.

 

10) زمان شروع 7.45و پايان آزمون 12.10براي كليه‌ي گروه‌هاي آزمايشي :

 

واحد آزمون

كانون فرهنگي آموزش

سید غلامرضا یزدان پرست

دبیر زیست شناسی مدیر کانون فرهنگی آموزش واحد لنده علاقمند به وب و برنامه نویسی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا