در باره ما

سایت کانون فرهنگی آموزش واحد لنده به منظور اطلاع رسانی و آگاهی سازی و ارایه خدمت به دانش آموزان شهرستان لنده و حومه ایجاد شده است .

دبیرم ،از سال ۱۳۷۱ تا الان زیست شناسی کار می کنم چند سالی هم هست با کانون فرهنگی آموزش قلم چی همکاری می کنم و مجری آزمون های آن در منطقه لنده می باشم . سید غلامرضا یزدان پرست

خوشبختانه راه اندازی کانون در منطقه لنده باعث ایجاد هر چه بیشتر عدالت آموزشی در سطح شهرستان لنده شد و امکاناتی آموزشی که قبلا دسترسی به آنها امکان پذیر نبود و یا جهت استفاده باید مسافت بین شهرستان ها را طی می کردیم با کمترین دانش آموز در سطح منطقه لنده کار را شروع کردیم .

جهت ثبت نام بدون مراجعه حضوری از دکمه زیر استفاده کنید .

برای جزییات بیشتر و آشنایی با فرهیختگان و دانش آموختگان کانون فرهنگی آموزش از دکمه زیر استفاده کنید

کانون فرهنگی آموزش خدمات بسیار خوبی را در اختیار دانش آموزان جهت آماده سازی جهت نمره قبولی بهتر در آزمون های مدرسه و آمادگی جهت شرکت در آزمون های انتخابی و گزینشی دانش آموزی مثل مدارس برتر و مهم تر از همه کنکور سراسری ارایه می نماید .

جهت آشنایی با خدامات و آزمون های کانون فرهنگی آموزش از دکمه زیر استفاده کنید .

اینجانب دبیر زیست شناسی و مدت 30 سال تجربه تدریس درس زیست شناسی را دارم . همانطوری که اطلاع دارید مهم ترین درس گروه تجربی هست . جهت آشنایی با شیوه تدریس خصوصی زیست شناسی از دکمه زیر استفاده کنید .

دانش آموزان فرهیخته کانونی همواره در خدمت دانش آموزان منطقه هستند در دوره ای این همکاری و تعامل بیشتر بود و دانشجویان در تالار گفتمان به سوالات علمی دانش آموزان پاسخ می دادند برای مشاهده آرشیو تالار گفتمان یزدان پرست دکمه زیر را کلیک کنید .

مشاوره آموزشی دانش آموزان :

یکی از مهم ترین کارها دادن مشاوره به دانش آموزان کانونی هست . هدایت و راهنمایی دانش آموزان از مهم ترین مواردی هست که پیگیری می کنیم . بیش از 30 سال هست که کار مشاوره را برعهده دارم و هم اکنون به صورت تمام وقت مشاوره داوطلبان کانون فرهنگی آموزش را برعهده دارم .

درصورتی که در رابطه با هر کدام از موارد بالا و کلا خدمات کانون فرهنگی آموزش سوالی داشتین از دکمه تماس با ما استفاده کنید .

دکمه بازگشت به بالا