اخبار

معرفی 10 نفر برتر گروههای آزمایشی کنکور89

قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور 10 نفر برتر گروه های آزمایشی کنکور امسال را معرفی کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، ابراهیم خدایی در نشستی با خبرنگاران گفت:در گروه ریاضی و فنی، اشکان اسمعیلی حمیدرضا عباسپورآزاد و فریبرز صالحی هر سه از تهران رتبه های نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: در این گروه همچنین حمیدرضا احمدی نیا از تهران رتبه چهارم،محمدسعید آقامحمدحسین تجریشی از تهران رتبه پنجم ، رسول شفیع پور چنگائی از تهران رتبه ششم ، محمدصالح نیکورو از کرمانشاه رتبه هفتم ، علی یکه خوانی از بیرجند رتبه هشتم ، مریم فرحناک غازانی از تبریز رتبه نهم ، آیدین یوسف زاده فرد از تهران رتبه دهم را کسب کردند.

معاون فنی و آماری سازمان سنجش همچنین گفت: در گروه آزمایشی تجربی، راضیه خزائی از همدان مقام نخست ، مهرناز شهسواری پور از سیرجان مقام دوم و داوود جهانسوز از نوشهر مازندران مقام سوم را کسب کردند.

خدایی افزود: پگاه خالو از تهران ، سیدنیما عبدالتاج الدینی از کرمانشاه ، سید سپهر کاظمی از شیراز ، بابک اسعدپور بهزادی از کرمان ، پروین کلهر از قم ، بهاره صفی خوانی از تهران و بنفشه شکیبا جهرمی از شیراز مقام چهارم تا دهم این گروه آزمایشی را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: پگاه پزشکی قهفرخی از همدان مقام نخست گروه آزمایشی انسانی را کسب کرد و سارا تراب از بهبهان خوزستان و سیده فاطمه زبرجد از شیراز نیز در این گروه دوم و سوم شدند.

وی گفت: زهره تیموری ، مریم احمدی ، نیوشا دوراندیش و الهه لطفعلی زاده مهرآبادی و آرش گودرزی همه از تهران ، رویا رحمانی از کرمانشاه و طاهره علیزاده معلم ، از تهران به ترتیب چهارم تا دهم شدند.

قائم مقام سازمان سنجش افزود: در گروه آزمایشی هنر پگاه واعظی ، پریسا عرب محقی و علیرضا احمدی ساعی؛ هر سه از تهران به ترتیب اول تا سوم شدند.

خدایی گفت: بابک اسعدپور بهزادی از کرمان نیز در گروه آزمایشی زبان خارجه اول شد و سیدمحمد کاظم پور از تهران و سینا شیعه یان از سبزوار نیز در این گروه دوم و سوم شدند.

سید غلامرضا یزدان پرست

دبیر زیست شناسی مدیر کانون فرهنگی آموزش واحد لنده علاقمند به وب و برنامه نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا