اخبار

کتاب های جمع بندی دروس

کتاب های جمع بندی دروس عمومی و اختصاصی پایه و نيم سال اول چهارم دبيرستان+ ضمیمه لوح فشرده

با کتاب های جدید جمع بندی دروس عمومی و اختصاصی پایه و نيم سال اول چهارم دبيرستان آشنا شوید:

7 کتاب جدید

1- کتاب جمع بندی دروس عمومی پایه دارای 6 دوره آزمون که شامل 550 تست از سال های دوم و سوم دبیرستان در دروس ادبیات فارسی 2و3، زبان فارسی 3، عربی 2و3 ، دین و زندگی 2و3 و زبان انگلیسی 3 همراه با پاسخ کلیدی و 7 نامه آموزشی است.

قيمت 3000 تومان كد 6953

2- کتاب جمع بندی دروس اختصاصی پایه رشته ریاضی دارای 6 دوره آزمون که شامل 720 تست از سال های دوم و سوم دبیرستان در دروس ریاضی پایه، هندسه 1و2، آمار و مدل سازی و جبرواحتمال، فیزیک 1و2و3 و شیمی 2و3 همراه با پاسخ تشریحی و سطح دشواری سوالات می باشد.

قيمت 5000 تومان كد 6954

3- کتاب جمع بندی دروس اختصاصی پایه رشته تجربی دارای 6 دوره آزمون که شامل 720 تست از سال های دوم و سوم دبیرستان در دروس زمین شناسی، ریاضی 2و3، زیست 2و3، فیزیک 1و2و3 و شیمی 2و3 همراه با پاسخ تشریحی و سطح دشواری سوالات می باشد.

قيمت 5000 تومان كد 6955

4- کتاب جمع بندی دروس اختصاصی پایه رشته انسانی دارای 6 دوره آزمون که شامل 830 تست از سال­های دوم و سوم دبیرستان در دروس ریاضی 1، آمار ، ریاضی سال سوم، اقتصاد، تاریخ ادبیات 1 و 2، آرایه­های ادبی، عربی 2و3 ، تاریخ ایران جهان 1و2، جغرافیای 1و2، جامعه شناسی 1و2، منطق و فلسفه سال سوم، روان­شناسی همراه با پاسخ تشریحی و سطح دشواری سوالات می باشد.

5- کتاب جمع بندی دروس نيم سال اول چهارم دبيرستان رشته ریاضی دارای 4 دوره آزمون که شامل 740 تست از مباحث پیش دانشگاهی نیم سال اول در دروس عمومی و اختصاصی می باشد. این کتاب در دروس عمومی دارای پاسخ کلیدی و در دروس اختصاصی دارای پاسخ تشریحی همراه با سطح دشواری سوالات می باشد

6- کتاب جمع بندی دروس نيم سال اول چهارم دبيرستان رشته تجربی دارای 4 دوره آزمون که شامل 720 تست از مباحث پیش دانشگاهی نیم سال اول در دروس عمومی و اختصاصی می باشد. این کتاب در دروس عمومی دارای پاسخ کلیدی و در دروس اختصاصی دارای پاسخ تشریحی همراه با سطح دشواری سوالات می باشد

7- کتاب جمع بندی دروس نيم سال اول چهارم دبيرستان رشته انسانی دارای 4 دوره آزمون که شامل 860 تست از مباحث پیش دانشگاهی نیم سال اول در دروس عمومی و اختصاصی می باشد. این کتاب در دروس عمومی دارای پاسخ کلیدی و در دروس اختصاصی دارای پاسخ تشریحی همراه با سطح دشواری سوالات می باشد

با ویژگی های کتاب های جمع بندی پایه و نيم سال اول چهارم دبيرستان آشنا شوید:

1- تمرین اصلی ترین و کلیدی ترین سوال های مباحث کتاب های پایه و نيم سال اول چهارم دبيرستان

2- در تمام آزمون ها به جز برخی از سوالات دروس عمومی در جلوی سوالات مباحث کتاب درسی مشخص گردیده که مطابق با بودجه بندی کنکور سراسری است.

3- در ابتدای هر آزمون شناسنامه آزمون که شامل بودجه بندی، مباحث آزمون و سوالات مرتبط با هر یک از مباحث تعیین گردیده است.

4- این سوالات توسط استادان باتجربه از میان آزمون های سال های گذشته کانون و سوال های کنکور سراسری سال های اخیر گزینش شده است.

5- این کتاب این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که با مقایسه نتایج خود در این آزمون با درصد های دانش آموزهای کانون در آزمون های سال های گذشته از نقاط قوت خود مطلع شوید.

6- در دروس عمومی دارای پاسخ کلیدی و نامه آموزشی و در دروس اختصاصی دارای پاسخ تشریحی است.

با ویژگی های cd ضمیمه کتاب های جمع بندی پایه و نيم سال اول چهارم دبيرستان آشنا شوید:

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - کتاب های جمع بندی دروس

1- لوح فشرده ضمیمه این کتاب متفاوت با CD های قبلی می باشد.

2- امکان برگزاری آزمون های جمع بندی نيم سال اول چهارم دبيرستان و پایه دو سال گذشته کانون و صدور کارنامه در بین شرکت کنندگان دو سال قبل را دارا می باشد.

3- بررسی سوال های آزمون های کانون در دو سال گذشته از نظر (سوال های ساده، دشوار، دامدار و …)

4- امکان تمرین سوال های هر مبحث از کتاب با سوال های مشابه آن در CD و تمرین بیشتر از مباحثی که نیاز دارید.

سید غلامرضا یزدان پرست

دبیر زیست شناسی مدیر کانون فرهنگی آموزش واحد لنده علاقمند به وب و برنامه نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا