بورسیه دانش آموزان روستای قیام

  بورسیه دانش آموزان روستای قیام

  روستای قیام از توابع شهرستان لنده و بسیار محروم می باشد کانون فرهنگی آموز کلیه دانش آموزان پایه ششم تا نهم مدارس قیام که معدل بالای 17 داشته اند را با توجه به محرومیت و عدم دسترسی به رسانه های آموزشی روز به صورت رایگان و در قالب بورسیه ثبت نام نموده است . تعداد دانش آموزانی که امروز در حوزه روستایی کانون فرهنگی آموزش قلم چی لنده امتحان دادند 26 نفرمی باشند . مدیر برگزاری آزمون ما در روستای قیام یکی از دبیران سخت کوش منطقه به نام جناب آقای علی محمد دوستی است که از ایشان و مدیریت محترم دبیرستان قیام جناب آقای یوسف نعمتی به خاطر قبول این زحمت و خدمت رسانی به دانش آموزان محروم روستا تقدیر و تشکر ویژه به عمل می آوریم . به امید آنکه هیچ دانش آموز با انگیزه و سخت کوشی به خاطر مشکلات مالی از تحصیل باز نماند . IMG_20151127_100428

  در دسته اخبار 1853 بازدید

  2 دیدگاه برای "بورسیه دانش آموزان روستای قیام"

  1. هادی رضایی نیکو

   سلام آقای یزدان پرست
   خدا قوت و خسته نباشید بخاطر بورسیه کردن دانش آموزان روستایی
   مدرسه راهنمایی (متوسطه اول) مولوی کهناب حدود 10 تا دانش آموز خیلی خوب مستعد داره، در صورت امکان شرایط بورسیه آنها را فراهم کنید.

   پاسخ سه شنبه 6 بهمن 94 - 11:24 ق.ظ
   • یزدان پرست
    یزدان پرست

    سلام . آمار بورسیه ما بسیار بالا رفته . انشاالله تو برنامه مون هست که اقدام کنیم .

    پاسخ سه شنبه 6 بهمن 94 - 1:21 ب.ظ
  خبرنامه
  اگر مایل هستید از آخرین مطالب سایت آگاه شوید، ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و خود را به طور رایگان عضوی از اعضای خبرنامه ما کنید و مطالب را در ایمیل خود دریافت نمایید.